Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjno - Księgowych

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminową regulacją zobowiązań finansowych firmy

  • Bieżący kontakt z kancelarią prawno-podatkową (przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów księgowych)

  • Koordynacja obiegu umów handlowych oraz ich archiwizacja

  • Wsparcie handlowców w ich bieżących działaniach w zakresie obsługi klientów, realizacji zamówień

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych, analiz danych kosztowych

  • Wystawianie i wprowadzanie faktur, generowanie paragonów fiskalnych

  • Prowadzenie kasy gotówkowej i sporządzanie raportów kasowych (w ramach zastępstwa)

  • Obsługa spotkań biznesowych

  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, art. spożywcze

  • Obsługa korespondencji tradycyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie finansów i rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi programu Subiekt GT

  • Znajomość obsługi programów biurowych (Microsoft Office, Ms Outlook, Ms Word)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie członków zespołu

  • Ubezpieczenie grupowe

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Carlex Design Limited – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą skutecznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, któremu oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności.

Przewiń do profilu firmy