Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno - księgowych

GAZUNO LANGOWSKI sp.j.

aleja Zwycięstwa 96/98

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Księgowa obsługa procesu sprzedaży,

  • Współpraca z zewnętrzną księgowością,

  • Przetwarzanie płatności,

  • Praca z programem Subiekt

  • Kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami,

  • Organizacja transportów międzynarodowych,

  • Zadania związane z rozliczaniem kontraktów zakupowych i sprzedażowych,

  • Planowanie realizacji dostaw, ustalanie harmonogramów, koordynowanie transportu produktów,

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji firmy,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Stała współpraca z działem techniczno-handlowym,

  • Organizacja zakupów biurowych.

Podział czasu pracy
100%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Subiekt albo innego programu magazynowo – księgowego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office,

  • Zdolności analityczne,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Rozwój poprzez różnego rodzaju szkolenia,

  • Narzędzia do pracy,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • Biuro mieści się w dobrze skomunikowanym miejscu – PPNT Gdyni,

  • Karty Multisport oraz pakiety medyczne w Grupie LUX MED w atrakcyjnych cenach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

Jeżeli znasz język angielski i program Subiekt nie jest Ci obcy – TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Dołącz do naszego zespołu! 😊

Przewiń do profilu firmy