Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Promotraffic Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za wspieranie procesów księgowych, podatkowych, obieg dokumentacji administracyjnej w firmie. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Prowadzenie obiegu kosztowych dokumentów księgowych (wprowadzanie do wewnętrznego systemu księgowego, rozliczanie z płatnościami)

  • Prowadzenie rozliczeń gotówkowych, wyjaśnianie bilansów i rozrachunków firmowy

  • Regulowanie płatności, administracja bankowa

  • Przygotowywanie zestawień finansowych i raportów (koszty, sprzedaż, zobowiązania, naliczenia i inne)

  • Weryfikacja oraz akceptacja faktur sprzedażowych

  • Obsługa procesu odzyskiwania należności – windykacja

  • Przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji, umów o świadczenie usług

  • Obsługa oraz wsparcie w rozliczeniu projektu unijnego

  • Współpraca z księgowym w tym weryfikacja prognoz, zestawień księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość/finanse/prawo)

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowany dział księgowości lub finansów)

  • Dobrą znajomość przepisów podatkowych

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość programów księgowo-kadrowych Optima (mile widziany moduł Handel, Rejestry, Kasa/Bank)

  • Terminowość, dokładność i precyzja w realizacji powierzonych zadań

  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na rezultat

  • Szybkie uczenie się, otwartość na nowe technologie

  • Komunikatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Czego się możesz spodziewać

  • Dynamicznego rozwoju kompetencji w pracy z ambitnymi i ciekawymi projektami wraz z gronem specjalistów w branży nowych technologii;

  • Umowy o pracę lub współpracy B2B, pracy w elastycznych godzinach w biurze w dogodnej lokalizacji w Krakowie (możliwość parkowania!);

  • Solidnego, zaplanowanego wdrożenia w organizację, projekty i narzędzia pracy; ścieżki rozwoju;

  • Benefitów pracowniczych - opieka medyczna, karta multisport, zajęcia j. angielskiego, finansowanie szkoleń branżowych, bonusy okolicznościowe;

  • Swobodnego, elastycznego grafiku zadań, pracy hybrydowej (zdalna + praca w komfortowym, nowoczesnym biurze), eventów budujących społeczność Promotraffic.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Promotraffic Sp. z o.o.

Promotraffic to napędzana technologią agencja ekspertów ecommerce specjalizująca się w zwiększaniu sprzedaży dla sklepów internetowych. Wyróżniamy się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Nasze efekty znajdowały uznanie podczas European Search Award, Premier Partner Awards czy Ekomersów. Pracujemy dla takich marek jak Puccini, Sneakerstudio, Merkury Market, Selfieroom, Ziko, Rolmarket, Ole Ole czy Cartoon Network. Nasz zespół to obecnie ponad 50 doświadczonych osób, które mają marketing internetowy we krwi. We krwi mamy także rozwój, współpracę i otwartość na nowe.

Do zespołu wsparcia biznesowego poszukujemy osoby z doświadczeniem administracyjno-księgowym.

Przewiń do profilu firmy