Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

FORMEDS SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży zagranicznej, not korygujących i faktur zaliczkowych,

  • Wystawianie dokumentów magazynowych,

  • Systemowa weryfikacja stanów magazynowych oraz uzgadnianie niezgodności

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Kompletowanie potwierdzeń wywozu dla transakcji WDT, EXP

  • Uzgadnianie sald analitycznych należności

  • bieżące wsparcie działu księgowego w realizacji jego zadań

  • Udział w procesach związanych z zamykaniem miesiąca

  • Czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w księgowości

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość programu Comarch XL lub innego programu typu ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w godzinach 8-16

  • Szkolenia zawodowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze

  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w centrum Poznania

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy polskim producentem suplementów diety.

Nasze produkty wyróżnia czysty skład – bez powszechnie stosowanych sztucznych substancji wypełniających, barwników i konserwantów. Oferujemy ponad 90 produktów w formie m.in. proszku, innowacyjnych kapsułek wykonanych z pullulanu oraz kapsułek miękkich. Szczegóły znajdziesz na stronie www.formeds.com.pl.

Wyróżnia Nas również to, że nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się.

Dlatego poszukujemy odpowiedniej osoby, która wesprze Nas w rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.