Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. administracyjno- księgowych

SAVIO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie przepływu dokumentów oraz informacji służbowych,

  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,

  • Wprowadzanie do systemu informatycznego dokumentów księgowych,

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej,

  • Nadzorowanie, rozliczanie, porządkowanie dokumentów oraz ich archiwizacja,

  • Wystawienie dokumentów sprzedażowych,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów miesięcznych,

  • Wykonywanie prac biurowych według bieżących potrzeb firmy;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Biegła obsługa systemu Comarch Optima lub XL

  • Obsługa systemu BDO

  • Biegła obsługa komputera -pakiet MS Office w tym bardzo dobra wiedza w zakresie programu excel i innych urządzeń biurowych

  • Wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów,

  • Samodzielność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat, bonusy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z płatnymi nadgodzinami;

  • Praca stacjonarna w miłym towarzystwie i młodym zespole od poniedziałku do piątku,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Oferujemy pracę od zaraz;

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Firma z wieloletnim doświadczeniem, działającą w branży dystrybucji produktów modowych, marek premium. Prowadząca działalność na terenie kraju oraz na rynkach zagranicznych.

Poszukuje młodych i ambitnych ludzi do pracy na stanowisko Specjalista ds. administracyjno- księgowych.

Przewiń do profilu firmy