Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno – księgowych

WBB Energy sp. z o.o.O firmie

4 5006 500 brutto / mies.

WBB Energy sp. z o.o.

Akacjowa 4

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Spółki oraz spółek powiązanych i celowych (zarządzanie cash flow, nadzór nad sekretariatem, usprawnianie obiegu i archiwizacji dokumentów i informacji)

  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, kancelariami prawnymi oraz instytucjami finansującymi (przygotowywanie kompletu dokumentów do raportów miesięcznych i rocznych oraz do wniosków kredytowych)

  • obsługa korespondencji oraz prowadzenie dokumentacji firmowej

  • zachowanie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów w organizacji

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • przygotowywanie standardowych wniosków i wystąpień do urzędów

  • współpraca z kancelarią prawniczą

  • ścisła współpraca z Prezesem Zarządu (prowadzenie korespondencji z kluczowymi podmiotami, przygotowywanie dokumentów, zestawień i informacji na spotkania)

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczanie z zakresu pełnej księgowości (warunek konieczny) – umiejętność interpretacji sprawozdań finansowych

  • doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej, zwłaszcza w firmie związanej z nieruchomościami bądź z branży finansowej albo w kancelarii prawnej

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość

  • zdolności analityczne

  • praktyczna znajomość pakietu MsOffice

  • dobra znajomość Excela do przygotowywania zestawień finansowych (wymóg konieczny)

  • prawo jazdy kat.B

  • samodzielność i zaangażowanie

  • inicjatywa i zaangażowanie w działaniu

  • praca pod presją czasu

  • komunikatywność i kultura osobista – umiejętność budowania dobrych relacji ze współpracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi

  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana, lecz niekonieczna)

To oferujemy

  • dużą samodzielność na stanowisku;

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania i odpowiedzialności 4.500 – 6.500 brutto;

  • elastyczny czas pracy (start pracy między 8 a 9);

  • dodatkowe świadczenia do uzgodnienia (szkolenia, kursy do uzgodnienia według zgłaszanych potrzeb);

  • dodatkowe benefity np. premie świąteczne (inne do uzgodnienia);

  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę;

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

WBB Energy i jej spółki zależne to firmy powstałe z pasji do kompleksowej realizacji projektów, które są wyzwaniem i z miłości do niezależności, w szczególności niezależności energetycznej. Sami inwestujemy w elektrownie słoneczne, a ponadto naszymi Klientami są wszyscy zainteresowani realizacją projektów w dziedzinie szeroko pojętej ekoenergetyki. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nas w codziennej pracy związanej z przygotowaniem i realizacją projektów inwestycyjnych.

Przewiń do profilu firmy