Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych

Rossi Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • kontrola dokumentów magazynowych, handlowych, w tym weryfikacja faktur i ich poprawności wprowadzenia do systemu księgowego
  • prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-gospodarczych
  • potwierdzenia zamówień klientów oraz nadzór nad ich realizacją
  • nadzorowanie terminowości i windykacja należności
  • zarządzanie limitami należności odbiorców

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek KONIECZNY (kontakty z zagraniczną centralą firmy)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie finansów i księgowości
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • dobra organizacja pracy oraz rzetelność
  • zdolność samodzielnego i sprawnego realizowania wielu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, pozytywna energia i chęć do działania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesującą pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie, o wysokiej kulturze organizacji
  • dobrą atmosferę pracy, z poszanowaniem zasad równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • docelowo pracę na pełen etat (na początek: 3/4 etatu), w jedno- zmianowym systemie godzinowym

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników

Rossi Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką z kapitałem zagranicznym, należącą do szwajcarskiego holdingu Habasit AG. Specjalizujemy się w rozwiązaniach napędowych dla przemysłu. Współpracujemy z producentami maszyn i urządzeń technicznych oraz zajmujemy się obsługą zakładów przemysłowych.

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych, Toruń