Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Concordia Design WrocławO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nowe miejsce na mapie Wrocławia Concordia Design na Wyspie Słodowej, szuka

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie rejestru umów, analizę rynku dostawców, współpracę z działem finansowo-księgowym, głównie w obszarze prowadzonej przez spółkę działalności gastronomicznej.

Zadania na tym stanowisku:

• Analiza rynku dostawców (sporządzenie listy dostawców, uzyskanie ofert, wprowadzenie informacji do Excela i ich analiza)
• Analiza dostawców i zakupów operatora gastronomii
• Analiza receptur
• Gospodarka magazynowa (analiza przyjęć i wydań towaru, remanent, weryfikacja strat magazynowych i rozchodów wewnętrznych)
• Analiza sprzedaży na podstawie receptur, stanów magazynowych oraz raportu sprzedaży
• Dbanie o dokumentację firmy i prowadzenie rejestru umów
• Ewidencja faktur i wprowadzanie ich do systemu
• Wsparcie w zakresie bieżącej działalności restauracji
• Współpraca z działem finansowo-księgowym i controlingiem
• Współpraca z kadrą zarządzającą

Kompetencje:

• Doświadczenie w zakresie pracy administracyjno-księgowej (min. 2 lata)
• Znajomość programu Excel w stopniu średniozaawansowanym
• Znajomość branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności analityczne

Poszukujemy osoby, którą cechują:

• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Otwartość na nowe wyzwania
• Samodzielność
• Dobra organizacja pracy własnej oraz prac zleconych

Oferujemy

• Ambitną pracę w młodym i profesjonalnym zespole
• Niepowtarzalną okazję współtworzenia nowego projektu
• Szansę na rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy