Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych

Pafoscan-Sport Mariola RozbickaO firmie

3 000‐4 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Wyścigowa 58A
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Pafoscan-Sport Mariola Rozbicka

Wyścigowa 58A

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie obiegu dokumentów między oddziałami firmy
  • nadzór nad działaniami administracyjnymi w firmie, w tym: przygotowywanie umów, procedur, regulaminów, pism i innych dokumentów,
  • współpraca z klientem pod kątem administracyjno-operacyjnym
  • przygotowywanie raportów, zestawień i sprawozdań
  • koordynowanie umów
  • księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • prowadzenie windykacji telefonicznej

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dokładność oraz samodzielne i analityczne myślenie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie min. Średnie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (lub inna forma - jeśli Cię interesuje)
  • możliwość zatrudnienia również w wymiarze ½ etatu
  • pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej renomie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy