Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjno - Księgowych

ULDO Polska sp. z o.o. & Co. sp.k.O firmie

  • Graniczna 8e
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ULDO Polska sp. z o.o. & Co. sp.k.

Graniczna 8e

Wrocław

ULDO Polska to jeden z wiodących producentów mieszanek piekarskich i cukierniczych oraz innych komponentów dla piekarni i cukierni, działający w Polsce od 1992 roku.

ULDO Polska jest Ekspertem w kreowaniu innowacyjnych i unikatowych rozwiązań, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, dając im gwarancję sukcesu.

ULDO Polska to również miejsce podejmowania wyzwań stawianych nam przez Klientów, czego wyrazem jest nasz Dział Badań i Rozwoju Produktów.

Dołącz do naszego Zespołu!

Opis stanowiska

  • Łączenie pracy w Biurze Obsługi Klienta i w Księgowości.
  • Przyjmowanie i księgowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Kontrola i księgowanie dokumentów m. in: faktur zakupu, wyciągi bankowe, raporty kasowe, środki trwałe, rozliczenia międzyokresowe kosztów.
  • Kontrola rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami oraz pracownikami.
  • Przygotowywanie i sprawdzanie danych do deklaracji i sprawozdań.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie księgowości.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra, praktyczna znajomość programów MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, rzetelność.
  • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet dodatkowych świadczeń.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy