Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracyjno-logistycznych

Laser Projekt 2000 sp. z o.o.O firmie

Laser Projekt 2000 sp. z o.o.

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura i kontrolowanie jego zaopatrzenia,
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej (fakturowanie),
  • współpraca z działem Sprzedaży i Serwisu,
  • utrzymanie sprawności samochodów i ich gotowości do jazdy,
  • przygotowywanie, wysyłka i odbiór przesyłek oraz organizacja współpracy z kurierami.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • znajomość obsługi pakietu Office, w tym poczty elektronicznej,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i obowiązkowość,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • po okresie próbnym opiekę medyczną,
  • możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego.

LASER PROJEKT 2000 z siedzibą w Warszawie jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie laserów medycznych i technologicznych, obecną na rynku od 20 lat. Naszymi klientami są salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej.

Specjalista ds. administracyjno-logistycznych, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18, Warszawa