Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-logistycznych

Laser Projekt 2000 sp. z o.o.

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura i kontrolowanie jego zaopatrzenia,

  • przygotowywanie dokumentacji handlowej (fakturowanie),

  • współpraca z działem Sprzedaży i Serwisu,

  • utrzymanie sprawności samochodów i ich gotowości do jazdy,

  • przygotowywanie, wysyłka i odbiór przesyłek oraz organizacja współpracy z kurierami.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • znajomość obsługi pakietu Office, w tym poczty elektronicznej,

  • wysoka kultura osobista, rzetelność i obowiązkowość,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywujące wynagrodzenie,

  • po okresie próbnym opiekę medyczną,

  • możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego.

LASER PROJEKT 2000 z siedzibą w Warszawie jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie laserów medycznych i technologicznych, obecną na rynku od 20 lat. Naszymi klientami są salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej.

Przewiń do profilu firmy