Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno - magazynowych

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o. Sp. k.

Ceramiczna 5B

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura,

  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów,

  • tworzenie ofert i obsługa klienta detalicznego w zakresie ogrodzeń przemysłowych,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej, wprowadzanie zamówionych produktów, monitorowanie stanów magazynowych,

  • obsługa i weryfikacja faktur sprzedażowych,

  • sporządzanie zestawień i raportów magazynowo - handlowych,

  • koordynacja w zaopatrzeniu biura w artykuły biurowe,

  • prowadzenie funpage'a na Facebook-u.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta,

  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność

  • dbanie o budowę korzystnego wizerunku marki PLAST –MET Systemy Ogrodzeniowe na rynku,

  • mile widziana wiedza z branży technicznej,

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP XL,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku ogrodzeń,

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,

  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szeroki pakiet szkoleń wstępnych i produktowych,

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,

  • umowa o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce od 30 lat.

Przewiń do profilu firmy