Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych

Klient Pracuj.plO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów związanych z funkcjonowaniem floty pojazdów osobowych

  • Sporządzanie tygodniowego planu pracy kierowców

  • monitorowanie czasu pracy kierowców

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami

  • organizacja procesów rekrutacji nowych pracowników (kierowców)

  • Przygotowanie rocznego planu urlopowego dla kierowców

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na potrzeby firmy

  • Zakupy materiałów biurowych oraz wyposażenia dla pracowników

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • zarządzanie zasobami ludzkimi

  • rzetelność, dobra organizacja czasu pracy

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)

To oferujemy

  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy