Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-personalnych

Mobase Electronics Poland Sp. z o.oO firmie

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o

Antonio Gaudiego 6A

Gliwice

Mobase Electronics Poland produkuje części do samochodów takie, jak elementy układów zapłonowych (stacyjki, zamki drzwiowe), osprzęt elektroniczny paneli drzwiowych, przełączniki deski rozdzielczej, przełączniki wycieraczek i świateł.

Mottem zarządzania jest: "Doskonałość dzięki zwinności zarządzania". Firma od początku swojego istnienia stawia na jakość produktu finalnego, czego dowodem jest otrzymana w 2016 roku Polska Nagroda Jakości.

Naszymi obecnymi odbiorcami są duże firmy branży automotive, jak Hyundai i Kia. Produkcja skierowana jest nie tylko na rynek europejski, ale także pozaunijny.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie stałej współpracy z agencjami pracy
  • Rekrutacja pracowników tymczasowych i kontraktowych
  • Nadzór nad procesem rozliczania czasu pracy dla pracowników tymczasowych
  • Przygotowywanie ogłoszeń o pracę oraz publikowanie ich na portalach internetowych
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie raportów
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą
  • Wspieranie działu HR w bieżących problemach

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Współpracę z ekspertami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatki: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji i świąt, możliwość przystąpienie do OK System.

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z podaniem nazwy stanowiska
w tytule klikając przycisk do APLIKOWANIA.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy