Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjno - Personalnych

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i FarmacjaO firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chcesz zadbać o swoją karierę?

Zapraszamy do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak samo szeroka jak możliwości.

Zakres obowiązków:

  • kontrola poprawności rozliczeń z pracownikami Centrum Dystrybucyjnego w zakresie czasu pracy oraz wynagrodzeń i ich składników
  • tworzenie raportów personalnych
  • obsługa programów socjalnych (kompletowanie, wydawanie dokumentów oraz świadczeń w naturze)
  • udział w procesach rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja CV, udział w spotkaniach)
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • bieżąca administracja dokumentacji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (karta multisport, dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • zapewniony obiad w stołówce pracodawcy
  • dowóz do/z PKP Pruszków

Podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: https://www.hebe.pl/.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy