Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjno - Pracowniczych

Arvato Polska O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie wdrożenia dla nowo zatrudnionych pracowników (m.in. weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia)

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych (m.in. BHP)

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników; tworzenie i weryfikacja grafików

  • Przygotowywanie raportów związanych z czasem pracy

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Kontakt z Działem Kadr

  • Pomoc pracownikom w uzupełnianiu dokumentów kadrowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obiegiem dokumentów  kadrowych i /lub tworzeniem grafiki w dużej organizacji

  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy