Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. administracyjno-prawnych

INTELECOM Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

INTELECOM Sp. z o.o. Sp. k. - firma oferująca kompleksową obsługę inwestycji telekomunikacyjnych, działająca na rynku polskim od 2004 r.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie oraz analiza umów handlowych
  • obsługa formalna realizowanych kontraktów
  • sporządzanie pism urzędowych
  • prowadzenie korespondencji z inwestorami, kontrahentami oraz organami administracji
  • przygotowywanie dokumentacji w przetargach publicznych
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu
  • wsparcie działu księgowego i kadrowego
  • nadzór nad obiegiem dokumentów

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne