Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-prawnych

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i opiniowanie prawnych warunków umów z kontrahentami oraz z dostawcami materiałów i usług,

  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami (inwestorem i podwykonawcami),

  • sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych,

  • prowadzenie rejestru oraz archiwizowanie dokumentów prawnych,

  • opracowywanie opinii prawnych i przygotowywanie dokumentacji roszczeniowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • skrupulatność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1).

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • premia na Boże Narodzenie

  • szkolenie dla pracowników

  • karta Multisport

  • Benefity

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy