Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-prawnych

HEATING Sp. z o.o.

  • Technologiczna 19, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologiczna 19

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wewnętrznych regulacji i zarządzeń, dbanie o ich wdrożenie i przestrzeganie,

  • przygotowywanie umów z kontrahentami firmy, prowadzenie rejestrów i archiwizowanie umów,

  • monitorowanie należności, „miękka” windykacja,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej odzyskiwania należności (procedura przedsądowa, sądowa i egzekucyjna),

  • wsparcie Zarządu w obszarze prawnym i administracyjnym,

  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną,

  • pomoc w obsłudze sekretariatu firmy.

Nasze wymagania

•umiejętność pracy w zespole i zarządzanie przepływem informacji,

•bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,

•komunikatywność,

•umiejętność budowania relacji,

•dokładność i rzetelność,

•podejmowanie inicjatywy w działaniu,

•chęć nawiązania stałej współpracy.

Mile widziane:

•wykształcenie wyższe,

•doświadczenie na podobnym stanowisku,

•łatwość w poruszaniu się w kwestiach prawnych,

•swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przejrzyste warunki współpracy

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

O nas

Od 28 lat jesteśmy jedną z największych hurtowni branży instalacyjno-grzewczych na Podkarpaciu. W latach 90. byliśmy w tym rejonie jedną z pierwszych firm promujących i wprowadzających na rynek nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Od stycznia 2020 główna siedziba firmy przeniosła się do własnego, nowoczesnego obiektu znajdującego się na terenie Parku Naukowo - Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko”.

W ofercie naszej firmy posiadamy towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Są to przede wszystkim źródła ciepła (pompy ciepła, kotły na biomasę) systemy rekuperacji i wentylacji oraz instalacje solarne i fotowoltaiczne.

więcej na : www.heating.pl