Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-prawnych

Grupa Muszkieterów

św. Mikołaja 5

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dokumentów i zleceń wpływających do Działu Prawnego oraz ich archiwizacja,

  • Opracowywanie dokumentów do przygotowania pism, umów itd. wg opracowanych szablonów,

  • Współpraca z Radcami Prawnymi przy realizacji zleceń w zakresie obsługi prawnej,

  • Kontakty z sądami oraz kancelariami prawnymi w celu monitorowania postępowań sądowych,

  • Wsparcie pracowników działu w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej,

  • Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii i prawa,

  • Średniozaawansowana obsługa pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Skrupulatność i terminowość.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w strukturach międzynarodowej organizacji,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta, dofinansowanie urlopu),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym z Poznania (ul. Dąbrowskiego niedaleko pętli Ogrody),

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowy autobus z Poznania

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 197 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 172 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

Przewiń do profilu firmy