Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-prawnych

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Działem Personalnym; odpowiadanie na pojawiające się zapytania z zakresu zagadnień prawa pracy - przygotowywanie projektów pisemnych odpowiedzi, rekomendowanie rozwiązań w danej sprawie,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach z zakresu prawa pracy,

  • bieżące udzielanie opinii i konsultacji dotyczących zawierania umów cywilno-prawnych z pracownikami Spółki, rekomendowanie rozwiązań w danej sprawie,

  • tworzenie projektów wzorów umów i ich uzgadnianie pod względem formalno-prawnym i rachunkowym z właściwymi jednostkami organizacyjnymi Spółki,

  • tworzenie pism i innych dokumentów formalnych (regulaminy, akty wewnętrzne),

  • wykonywanie innych zadań o charakterze administracyjno-prawnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze administracyjno-personalnym,

  • wiedza z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego,

  • umiejętność analizowania procedur, przepisów prawnych i przedstawionego stanu faktycznego,

  • dobra organizacja pracy, samodzielności, skrupulatności, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

  • firmowa drużyna sportowa

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy