Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjno-Rekrutacyjnych

.vanvan

4 0005 000 brutto / mies.
  • Jagiellońska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

.vanvan

Jagiellońska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rekrutacyjnego kierowców - ogłoszenia na job boardach, aktywność w mediach społecznościowych, spotkania z kandydatami, umawianie na szkolenia.

  • Zbieranie i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji pracowniczej.

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura.

  • Koordynowanie obiegu korespondencji/ dokumentów i prowadzenie elektronicznej bazy dokumentów.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietów biurowych (Google Workspace), zwłaszcza arkusze kalkulacyjne.

  • Branie odpowiedzialności za powierzone zadania.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Samodzielność.

  • Mile widziane własne inicjatywy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 4.000 - 5.000 zł brutto

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Realny wpływ na rozwój spółki.

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

  • Biuro na Warszawskiej Pelcowiźnie - ul. Jagiellońska 78 - praca 10:00 - 18:00

O nas

.vanvan jest partnerem flotowym dla wielu firm kurierskich. Posiadamy flotę nowych pojazdów dostawczych, na których jeździ ponad 60 kierowców.

W związku z ambitnymi planami rozwoju naszej spółki, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rekrutację kierowców oraz obsługę administracyjną naszego biura.