Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracyjno-Rozliczeniowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXPRESSMAP POLSKA SP. Z O.O.

    Od lat żyjemy podróżami. Dziś jesteśmy jednym z największych w Polsce wydawców przewodników turystycznych, atlasów i map. Działamy także na rynkach międzynarodowych: we Francji i w kilkunastu innych państwach. Proponujemy pracę w stabilnym wydawnictwie, wiarygodnym dla partnerów biznesowych i cenionym przez branżę, z interesującą ofertą ciepło odbieraną przez czytelników.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i kontrola obiegu dokumentów,
    • współpraca z działem handlowym, magazynem, działem produkcji,
    • kontakt z podwykonawcami,
    • kontrola stanu artykułów produkcyjnych i biurowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości programu Microsoft Excel,
    • średniego lub wyższego wykształcenia (mile widziany kierunek ekonomiczny),
    • znajomości obiegu dokumentacji magazynowej,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 lub 9:00–17:00,
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielnego rozwiązywania problemów.
    • prawa jazdy kategorii B.

    Znajomość programu RAKS SQL Sprzedaż będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej firmie,
    • samodzielność w działaniu,
    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • umowę zlecenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn.  28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.