Specjalista ds. administracyjno-technicznych

Frigo Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie oraz analiza zużycia mediów w zakładzie,

  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych faktur oraz wprowadzanie do systemu ( Qalcwise ),

  • Aktualizacja danych w raportach i sprawozdaniach,

  • Współudział w grupie audytowej ISO, HACCP – audytor wewnętrzny ISO 50001,

  • Współudział w realizacji projektów inwestycyjnych,

  • Aktywne poszukiwanie możliwości dofinansowań do prowadzonych projektów,

  • Nadzór nad flotą pojazdów, karty paliwowe,

  • Współpraca z urzędami oraz instytucjami państwowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Umiejętność analizy i syntezy informacji,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • Praktyczną – bardzo dobrą znajomość obsługi programów: AutoCad, Outlook, Word, Excel,

  • Oraz dobrą znajomość języka angielskiego- w mowie oraz piśmie,

To oferujemy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Frigo Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m. in. w Żninie, Radomsku, Błoniu oraz Żdżarch i Czeladzi. Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy