Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracyjno-Technicznych

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu kontraktów z zakresu zarządzania i obsługi nieruchomości;
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców oraz przygotowywanie ofert dla Klientów na prace w zakresie modernizacji, aranżacji, napraw, usprawnień, remontów w budynkach magazynowych, komercyjnych;
  • wybór podwykonawców i negocjowanie umów z podwykonawcami;
  • kontrola poszczególnych etapów prac, rozliczanie i raportowanie postępu wykonywania zleceń;
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla Klientów;
  • tworzenie raportów zużycia mediów i ich optymalizacja.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektrotechnika, energetyka, inżynieria środowiska);
  • doświadczenie w relacjach B2B (branża techniczna);
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na przygotowanie dokumentacji;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, komunikatywność, determinacja w działaniu, umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu, punktualność, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze lub wykonawstwie instalacji budynkowych;
  • doświadczenie w kosztorysowaniu prac elektrycznych lub sanitarnych;
  • uprawnienia SEP oraz UDT.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • możliwości rozwoju;
  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • premie za polecenia pracownicze;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Specjalista ds. Administracyjno-Technicznych, Warszawa