Specjalista ds. administracyjnych

GREEN CAPITAL S.A.O firmie

  • Słowackiego 59
    Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

GREEN CAPITAL S.A.

Słowackiego 59

Aleksandrów Kujawski

Green Capital S.A. jest pionierem na rynku odnawialnych źródeł energii, nasze instalacje OZE należą do pierwszych wybudowanych na terenie Polski. Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, naszym kompetencjom i wiedzy know-how realizujemy kompleksowo projekty w branży OZE, m.in. fotowoltaiczne. Naszą działalnością przyczyniamy się do rozwoju sektora OZE oraz zwiększenia świadomość społeczeństwa w zakresie odnawialnych źródeł energii i wiążącymi się z nimi pozytywnymi aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i niwelowania emisji CO2 do atmosfery. Misją naszej firmy jest przyczynienie się do zahamowania zmian klimatycznych poprzez transformacje gospodarki i energetyki na zero emisyjną. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem: http://www.greencapitalsa.com/

Opis stanowiska:

  • prowadzenie procedur administracyjnych projektów
  • zarządzenie i koordynacja dokumentacją projektową, księgową i spółkową
  • archiwizacja dokumentacji
  • kontakt z przedstawicielami administracji publicznej oraz stronami zaangażowanymi w realizację projektów
  • tworzenie i aktualizacja baz danych i zestawień projektowych
  • wsparcie w działaniach związanych z rozwojem projektów z branży OZE
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie z postępów prac

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej (mile widziana praca w wydziale ochrony środowiska/planowania przestrzennego w Urzędzie Gminy/Miasta, bądź w innych urzędach administracji publicznej)
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel)
  • zdolności interpersonalne
  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość procedur projektów z branży OZE będzie dużym atutem

Oferta:

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w młodym i energicznym zespole
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz ze ścieżką kariery umożliwiającej awans
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • wsparcie ze strony Menagerów Zespołu oraz pozostałych pracowników firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się branży OZE

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy