Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych - Asystent/-ka sprzedaży

BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Chojnice

    Chojnice, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiegiem dokumentów – korespondencja papierowa i elektroniczna,

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura oraz prawidłowego przepływu informacji,

  • bieżąca obsługa spraw administracyjnych,

  • sporządzanie i zarządzanie dokumentacją handlową,

  • wsparcie administracyjne pozostałych działów,

  • wsparcie działu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • nastawienie na realizację określonego celu i bardzo dobrą organizację pracy;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • dbałość o szczegóły, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na naukę i rozwój;

  • samodzielność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • znajomość branży budowlanej i/lub OZE.

To oferujemy

  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole;

  • nowoczesne biuro, w którym praca to czysta przyjemność oraz możliwość pracy zdalnej;

  • wsparcie merytoryczne zespołu;

  • możliwość sprzedaży hurtowej, detalicznej w branży OZE oraz nowoczesnego budownictwa i domów modułowych;

  • rzetelność i terminowość w wykonywanych usługach;

  • niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy – wybór jest Twój, nie narzucamy na czym będziesz pracować;

  • regularne szkolenia, dzięki którym będziesz rozwijać się indywidualnie;

  • wysokie zarobki.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Interesują Cię nowoczesne rozwiązania w budownictwie? Chcesz wybiegać przed szereg i oferować wyłącznie sprawdzone, najnowocześniejsze technologie – takie jak domy modułowe? Podejmij nowe wyzwanie, które pozwoli Ci się rozwijać i zarabiać większe pieniądze, jednocześnie ciesząc się życiem.

Przewiń do profilu firmy