Ta oferta pracy jest nieaktualna od 592 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. administracyjnych

  • Bestwina, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w branży pokryć technicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: 41304
    Praca stała
    Lokalizacja: Bestwina

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja pracy sekretariatu
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie księgowości i kadr
    • zakupy surowców i materiałów produkcyjnych
    • sporządzanie raportów, sprawozdań GUS
    • kontakt z firmami należącymi do grupy
    • realizacja transakcji w bankowości elektronicznej

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • znajomość podstaw księgowości oraz zagadnień kadrowo-płacowych
    • doświadczenie w pracy biurowej
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • znajomość obsługi programów Microsoft Office
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • odpowiednie narzędzia do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)