Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

CONSUO-TECH sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z użytkowaniem i sprawnością obiektu, infrastrukturą techniczną i terenem zewnętrznym;

  • nadzór nad wyposażenie obiektu w niezbędne sprzęty i instalacje, przestrzeganie terminów przeglądów obiektów i instalacji oraz ich organizacja – we współpracy z Technikiem utrzymania ruchu i osobami zarządzającymi poszczególnymi działami;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów;

  • poszukiwanie dostawców usług infrastruktury, pozyskiwanie i przedstawianie ofert;

  • prowadzenie spraw związanych z remontami i inwestycjami, naprawami, modernizacją obiektów i terenu zewnętrznego (ofertowanie, kosztorysowanie, dokumentacja w trakcie realizacji);

  • realizacja procedur, pozyskanie i przygotowanie dokumentacji związanej z likwidacją szkód w oparciu o polisę;

  • nadzór nad firmami sprzątającymi budynek,

  • prowadzenie spraw związanych z gospodarką odpadami, przygotowywanie raportów i sprawozdań w tym zakresie;

  • współpraca ze Specjalistą ds. administracji w zakresie realizacji zadań obsługi administracyjnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, w pracy z dokumentami w odwołaniu do przepisów prawa,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Miłe usposobienie, umiejętności komunikacyjne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności zarządzania czasem, dyspozycyjności,

  • Wykazywanie inicjatywy i samodzielności przy rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w gronie doświadczonych pracowników,

O nas

Nasz Klient to wiodący producent tkanin w Europie. W swojej ofercie posiada asortyment mający zastosowanie w wielu segmentach użytkowych. Zajmuje się produkcją tkanin mundurowych, specjalistycznych oraz tkanin odzieżowych, pościelowych, konfekcji pościelowej czy stołowej.