Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

cafe+co DELIKOMAT

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu oraz Klientów firmy;

  • Systemowa rejestracja obiegu dokumentów oraz ich właściwa archiwizacja;

  • Przygotowanie raportów i zestawień zgodnie ze standardami firmy;

  • Obsługa korespondencji i centrali telefonicznej – obsługa zgłoszeń serwisowych;

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność, życzliwość i umiejętność pracy w grupie

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i kwalifikacji pracownika

  • pracę w nowoczesnym biurze w Bielsku Białej od pon-pt.

  • krótsze piątki- pracujemy do 13:00

  • stanowisko o wysokim stopniu samodzielności

  • szansę rozwoju zawodowego i współpracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe , imprezy integracyjne, darmowe napoje)

  • przyjazne środowisko pracy

Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

Przewiń do profilu firmy