Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracyjnych

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top1
    top

    MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bochnia
    Nr ref.: GA12/2017

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie działań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura, takich jak:
      • przygotowywanie dokumentów wewnętrzynch oraz pism urzędowych;
      • obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji;
      • obsługa gości;
      • obsługa spotkań firmowych;
      • redagowanie raportów i podsumowań;
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz organizowanie i nadzorowanie pracy zewnętrznych dostawców usług, takich jak np. firmy ochroniarskie, sprzątające, serwisowe;
    • Przygotowywanie i wprowadzanie wewnętrznych procedur administracyjnych w oparciu o system ISO;
    • Planowanie inwestycji biurowych oraz nadzór nad jego zaopatrzeniem;
    • Rozliczenia i optymalizacja kosztów związanych z nieruchomościami, takich jak usługi telekomunikacyjne;
    • Nadzór na flotą samochodową.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe – min. licencjata (kierunki administracyjne, ekonomiczne, prawnicze lub pokrewne);
    • Min 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym mile widziane doświadczenie w negocjowaniu warunków współpracy i sporządzaniu / weryfikowaniu umów;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – min. B1 (konieczne w codziennym porozumiewaniu się ze współpracownikami);
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel),
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.