Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Evertop sp. z o.o.O firmie

Evertop sp. z o.o.

Długa 1

Chorzów

Jesteśmy software house’m ze Śląska – nasze biura znajdują się w nowoczesnych budynkach w Chorzowie i Gliwicach. Naszą misją jest dostarczanie szytego na miarę oprogramowania. Robimy to od 2014 roku i robimy to dobrze!

Wierzymy w ludzi, bo to oni stanowią naszą największą siłę, dlatego stale ich wspieramy, motywujemy i poszerzamy kompetencje. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole i zachowujemy odpowiedni balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dołącz do nas i twórz razem z nami atrakcyjne i nieszablonowe projekty!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie pracy sekretariatu,
  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie firmy,
  • wsparcie pracy zarządu i działu handlowego,
  • obsługa gości firmy,
  • obsługa procesu archiwizacji i digitalizacji dokumentów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • biegłość w obsłudze komputera, b.dobra znajomość pakietu Microsoft Office, łatwość poruszania się w Internecie,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność,
  • wymagane czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • praca w biurze (darmowe miejsce postojowe, pyszna kawa i owoce) lub zdalnie,
  • zatrudnienie na pełny wymiar czasu pracy (B2B lub UoP),
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • karta sportowa,
  • przyjazna atmosfera,
  • pizza w każdy piątek.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne