Specjalista ds. administracyjnych Dział Sprzedaży Mieszkań

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POMORSKIE DOMY firma działająca w branży deweloperskiej w związku dynamicznym rozwojem zatrudni w Gdańsku Pracownika na stanowisko:

    Specjalista ds. administracyjnych
    Dział Sprzedaży Mieszkań
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie spraw administracyjnych związanych z inwestycjami mieszkaniowymi dewelopera.

    Obowiązki na stanowisku:

    • ścisła współpraca z Kierownikiem ds. Sprzedaży Mieszkań,
    • prowadzenie ogółu spraw administracyjnych Działu Sprzedaży Mieszkań,
    • obsługa systemu zarządzania inwestycjami CRM Deweloper Systemu (wprowadzanie danych o inwestycji, rejestrowanie płatności klientów, archiwizacja dokumentów o inwestycji, inne),
    • rozliczanie umów sprzedaży mieszkań z klientami,
    • współpraca z bankami w zakresie przygotowywania odpowiednich dokumentów dla klientów dewelopera (promesy, zaświadczenia itd.),
    • współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie prawidłowego obiegu dokumentów,
    • wsparcie i koordynacja prac posprzedażowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne
    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość procedury realizacji inwestycji budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa mieszkaniowego
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zdolność przetwarzania licznych danych oraz wyciągania trafnych wniosków
    • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Sage Symfonia, programy klasy CRM/ERP,)
    • doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej w Dziale Sprzedaży Mieszkań będzie dodatkowym atutem

    Kontakt:

    Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego) na adres:

    POMORSKIE DOMY
    Ul. Trakt św. Wojciecha 29
    80-044 Gdańsk

    lub klikając na przycisk

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)".