Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za czynności realizowane w sekretariacie w tym m.in. obieg dokumentów i korespondencji, zarządzanie rejestrami, obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współpraca z kurierami, zarządzanie flotą samochodową itp.,

  • organizacja sprawnej pracy biura poprzez tworzenie i wdrażanie odpowiednich procedur,

  • nadzór nad całokształtem spraw organizacyjno-administracyjnych (ścisła współpraca z zarządem firmy, przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej samodzielnie bądź z pomocą prawników, dokumentów i rejestrów wymaganych przez pracodawcę),

  • weryfikacja kompletności i prawidłowości opracowywanych dokumentów,

  • koordynacja procesu oraz nadzór nad obiegiem dokumentów wewnątrz i na zewnątrz firmy,

  • kontakt z klientami i firmami współpracującymi ze Spółką (w tym m.in. kancelarie prawne, doradcy podatkowi),

  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (m.in. firmy sprzątające, ochroniarskie, serwisy techniczne),

  • zarządzanie infrastrukturą; w tym zapewnienie utrzymania czystości w budynku oraz na przyległych terenach zielonych, zgłaszanie potrzeb remontowych, współpraca z pionem technicznym w zakresie zapewnienia właściwego stanu technicznego wszystkich obiektów spółki,

  • pomoc w sporządzaniu raportów i dokumentacji wymaganych przez GPW.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Biura Zarządu / administracji,

  • doświadczenie merytoryczne i operacyjne w przygotowywaniu dokumentacji formalno-prawnej,

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

To oferujemy

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością rozwoju,

  • perspektywiczną branżę,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),

  • kartę MultiSport i ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy