Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych

NRF POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Kontenerowa 21, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NRF POLAND SP. Z O.O.

Kontenerowa 21

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Kim jesteś?

N – niesiesz bieżącą pomoc wielu działom – w to stanowisko wpisane są między innymi takie zadania, jak: archiwizacja dokumentów, skanowanie faktur, administracja samochodami służbowymi, wystawianie zaproszeń zagranicznych, a także zarządzanie korespondencją firmową

R – rozwiązujesz pojawiające się zagadnienia „na pierwszej linii frontu” – obowiązkiem tej osoby będzie również administrowanie kwestiami lokalowo-zarządczymi (m. in zamówienia materiałów biurowych, zakupów spożywczych, dbanie o przegląd i konserwację sprzętu w kantynie, kontakt z firmą sprzątającą)

F – filtrujesz w sposób szybki informacje – specjalista ds. administracyjnych będzie także działał na dokumentach firmowych, a także sprawdzał poprawność już istniejących baz danych (WDT, RMA)

Dodatkowo:

- będziesz pełnił funkcje reprezentacyjne związane z recepcją firmową (przyjmowanie i obsługa osób pojawiających się w biurze, przygotowywanie oraz organizacja poczęstunków, zarządzanie salkami konferencyjnymi)

- będziesz również uczestniczył w spotkaniach działu sprzedaży oraz przygotowywaniu raportów z ich przebiegu

Nasze wymagania

Co wnosisz do naszej organizacji?

N – nastawiasz się na długoletnią współpracę

R – rozumiesz i komunikujesz się dobrze w języku angielskim, a dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego

F - funkcjonujesz doskonale w środowisku MS Office (Excel)

Dodatkowo:

- posiadasz doświadczenie w pełnieniu funkcji wspierających, lub związanych z recepcją firmową (lub pokrewnych) – mile widziane

- umiesz zjednać sobie ludzi pozytywnym nastawieniem

- jesteś skrupulatny, dokładny w działaniu,

- umiesz ustawiać priorytety w gąszczu zadań

To oferujemy

N – niezbędne narzędzia pracy, w tym dofinansowanie do pracy zdalnej

R – rozwój w ramach powierzonych zadań oraz rodzinną atmosferę

F – fundusz związany z wakacjami „wczasy pod gruszą”

Dodatkowo:

- pakiet medyczny

- konkurencyjne wynagrodzenie

NRF jest jedną z czołowych firm w Europie i na świecie zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją części układów chłodzenia i klimatyzacji do branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej, a także do zastosowań przemysłowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii, natomiast posiada również kilka przedstawicielstw handlowych w Europie. Spółka NRF POLAND jest odpowiedzialna za sprzedaż na rynki Europy Wschodniej i Środkowej. W Gdańsku znajduje się pierwsze co do wielkości centrum logistyczne NRF z magazynem wysokiego składowania o powierzchni 10500 m.

Przewiń do profilu firmy