Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

PORR S.AO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Biura Budowy

  • Tworzenia i zarządzanie dokumentacją IMS

  • Organizowania i zaopatrywanie w materiały potrzebne do funkcjonowania biura

  • Bieżący monitoring aktualność ważności dokumentów koncernowych

  • Obsługa kadrowa pracowników budowy (delegacje, raporty godzinowe, ewidencja czasu pracy itp.)

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji

  • Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji

  • Przygotowywanie zebrań i konferencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność obsługi platformy sharepoint

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Komunikatywność, sumienność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Gdańsk, budowa Horizon Gdańsk-Letnica

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy