Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 159B

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie oraz rejestrowanie korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej,

  • rozdzielanie i wydawanie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej dla pracowników Grupy GPEC,

  • rejestracja faktur w systemie informatycznym,

  • obsługa korespondencji pisemnej przychodzącej i wychodzącej,

  • obsługa obiegu e-faktur,

  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami w zakresie korespondencji (min. Poczta Polska, kurierzy)

  • bieżące zadania dodatkowe: obsługiwanie szlabanu, przyjmowanie paczek itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza programu MS Excel

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności

  • zaangażowanie w pracę oraz skrupulatność

To oferujemy

  • ciekawe zadania i różnorodny zespół

  • udział w projektach międzyobszarowych

  • opiekę medyczną

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy