Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

ROVERPOL sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Rover Infraestructuras S.A. to spółka wykonawcza o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych. Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 5 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne.

Obowiązki:

  • prowadzenie sekretariatu, w tym przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie pism,
  • obsługa firmowej poczty elektronicznej,
  • skanowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentów związanych z realizowaną przez firmę inwestycją,
  • zaopatrywanie biura w artykuły biurowe, sanitarne, spożywcze i inne,
  • zamawianie serwisu do kserokopiarek,
  • zgłaszanie usterek do wynajmującego kontenery biurowe i sanitarny,
  • organizowanie, wymaganych dla danego stanowiska pracy, wstępnych, okresowych i kontrolnych badań medycyny pracy,
  • prowadzenie ewidencji przydzielonych środków BHP, w tym odzieży i obuwia roboczego,
  • sporządzanie i archiwizowanie spisu środków trwałych i wyposażenia,
  • bieżący kontakt i nadzór nad realizacją usług przez firmę sprzątającą,
  • współpraca z firmą kurierską,
  • prowadzenie rejestru wniosków materiałowych,
  • przygotowywanie sali konferencyjnej do rad budowy i innych spotkań biznesowych,
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Kierownika Kontraktu, Kierownika Budowy i Koordynatora Kontraktu,
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą administracyjną biura,
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym zwłaszcza MS Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność sporządzania wykazów, prowadzenia rejestrów,
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Roverpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 30/221 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Roverpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 30/221. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy