Specjalista ds. administracyjnych

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DALMOR Property Management Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa formalno-prawna posiedzeń Zarządu.
    • Weryfikacja wniosków składanych na posiedzenie Zarządu.
    • Opracowywanie i uzgadnianie wewnętrznych aktów normatywnych wydawanych przez Zarząd Spółki.
    • Przygotowywanie i przekazywanie materiałów organom Spółki.
    • Tworzenie i aktualizacja wewnętrznych aktów normatywnych Spółki oraz weryfikacja ich zgodności z zapisami w Grupie.
    • Prowadzenie Archiwum Spółki.
    • Zarządzanie fakturami i korespondencją w elektronicznym systemie obiegu dokumentów Workflow,
    • Koordynacja zamówień towarów i usług na potrzeby Spółki.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki – Administracja, Prawo.
    • Koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów.
    • Znajomość zagadnień z zakresu prawa spółek.
    • Znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office.
    • Dobra, samodzielna organizacja pracy.
    • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,
    • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole.

    Jeśli spełnisz nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji - bez względu na naszą ostateczną decyzję.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeśli zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, umieść w swoim CV następującą zgodę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Dalmor Property Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Hryniewickiego 10, jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected] lub na adres siedziby Administratora, uniemożliwi to jednak dalszy udział w rekrutacji.

    Podstawa prawna: Rozporządzenie  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.  („RODO”)

    Administrator danych osobowych:

    Dalmor Property Management Sp. z o.o. 81-340 Gdynia, ul. Hryniewickiego 10.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dalmor Property Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Hryniewickiego 10 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego.

    Rodzaj danych:  Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.

    Odbiorcy danych  osobowych: pracownicy Biura Zarządu i Administracji Administratora danych oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.

    Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:

    • Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.
    • Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
    • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

    Osoba kontaktowa w temacie realizacji praw osób fizycznych:

    Agnieszka  Mrozewska,  adres e-mail: [email protected]

    Wycofanie zgody:

    Informujemy, że w dowolnym czasie mogą Państwo wycofać powyższą zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.