Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Estkowskiego 13

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Kwaterowanie i wykwaterowanie studentów.

  • Obsługa kasy fiskalnej.

  • Prowadzenie dokumentacji inwentarzowej.

  • Przygotowywanie wniosków do Komisji Kasacyjnej.

  • Oznakowywanie numerami inwentarzowymi wyposażenia Domu Studenta.

  • Sprawowanie pieczy nad majątkiem Domu Studenta – odpowiedzialność materialna.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, preferowane kierunkowe z zakresu administracji.

  • Dobra znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętne posługiwanie się sprzętem komputerowym i obsługa pakietu Office.

  • Samodzielność i systematyczność w wykonywaniu zadań.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat.

  • Trzynaste wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

O nas

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to najstarsza akademia wychowania fizycznego w Polsce. To miejsce z profesjonalną kadrą naukową, rozbudowaną bazą dydaktyczno-sportową i dużym potencjałem badawczym. Ulokowana w samym centrum Poznania.

Stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski