Specjalista ds. Administracyjnych i Organizacyjnych Biura Zarządu

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w codziennych działaniach: prowadzenie terminarza, planowanie, organizowanie wyjazdów służbowych, przyjmowanie kontrahentów i interesariuszy,

  • obsługę kancelaryjną Spółki z wykorzystaniem elektronicznego obiegu dokumentów,

  • prowadzenie wskazanych przez Zarząd projektów z zakresu marketingu i e-marketingu,

  • przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby Zarządu,

  • współpraca z instytucjami samorządowymi, agencjami eventowymi, reklamowymi i Public Relations,

  • planowanie oraz realizowanie działań w zakresie PR-u wewnętrznego i zewnętrznego,

  • opracowywanie i redagowanie tekstów do publikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • organizowanie wydarzeń oraz spotkań,

  • rozwój działań CSR firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,

  • znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office,

  • dynamizm działania i wysoka zdolność komunikacji,

  • sumienność i systematyczność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • kreatywność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pakiet socjalny,

  • opieka medyczna,

  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia,

  • system szkoleń i programów rozwojowych,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie. Uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się producent branży przemysłu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy