Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych i Organizacyjnych

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓWO firmie

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓW

Stanisława Dubois 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji, m.in.:

  • obsługa procesu obiegu dokumentów i korespondencji

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • przygotowywanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych (pisma, wnioski)

  • Planowanie i realizacja zamówień i zakupów zgodnie z prognozą i harmonogramem realizowanych projektów

  • Kontakt z kontrahentami, pośrednikami i dostawcami (również w języku angielskim)

  • Analiza i przygotowywanie dokumentacji przetargowej

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, wystawianie ofert

  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień

  • Obsługa faktur – dekretacja faktur oraz bieżące prowadzenie rejestrów

  • Współpraca z organami administracji publicznej, urzędami, instytucjami itp.

  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji

  • Bieżąca obsługa biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum I stopnia

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość podstawowych procesów związanych z obsługą księgową organizacji (obiegiem faktur)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – minimum na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych – w tym MS Excel na poziomie minimum dobrym

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność

  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania

Mile widziane

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji magazynowej

  • Znajomość przepisów określonych w PZP

  • Mobilność, gotowość do podróży służbowych i prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w warsztatach, kursach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny

  • Kartę Multisport

  • Lekcje języka angielskiego

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i skuteczną w działaniach? Lubisz różnorodność zadań oraz kontakt z ludźmi? Nie boisz się wyzwań? Jeśli szukasz odpowiedzialnej, ciekawej pracy i chciałbyś dołączyć do ambitnego zespołu tworzącego innowacyjne rozwiązania to zapoznaj się z naszą ofertą, skompletuj wymagane przez nas dokumenty i aplikuj!

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie poniżej wymienionych dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz:

  • CV

  • List motywacyjny

  • Przedstawienie wizji kandydata/tki dotyczącej Jego/Jej działalności w naszej firmie (np. krótka prezentacja w PowerPoint) – prosimy, wyjaśnij nam dlaczego i po co chcesz z nami współpracować i jak sobie wyobrażasz realizację swoich celów zawodowych

  • Referencje w postaci listu rekomendacyjnego lub kontaktu do osoby mogącej polecić kandydata