Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych i prawnych

360 Circus Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

360 Circus Sp. z o.o. sieć sprzedaży PLAY obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa administracyjna salonów sprzedaży oraz Doradców Biznesowych;
  • Zawieranie i rozwiązywanie umów cywilnych dotyczących współpracy z Partnerami zgodnie ze standardami obowiązującymi w spółce;
  • Bieżące monitorowanie umów najmu lokali, umów na dostawę mediów w salonach sprzedaży, ich aktualizacja oraz zawieranie nowych;
  • Współpraca z kancelarią prawną w zakresie przygotowywania dokumentów korporacyjnych spółki;
  • Przygotowywanie pełnomocnictw i zaświadczeń wynikających z bieżącej współpracy;
  • Przygotowanie i prowadzenie korespondencji z podmiotami trzecimi, partnerami, urzędami,
    kancelarią prawną;
  • Wszelkie prace administracyjno – biurowe wynikające z bieżącej działalności;
  • Archiwizowanie dokumentów w formie papierowej i elektronicznej;
  • Samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zleconych przez przełożonego;
  • Wsparcie administracyjne innych działów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (administracja, prawo lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Ambitną i samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Telefon, komputer służbowy

CV oraz List Motywacyjny prosimy przysyłać za pomocą Aplikuj

w tytule: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH I PRAWNYCH

CO WAŻNE – w związku z tym, że w obecnym czasie ograniczamy spotkania na żywo a wiemy że nikt nie lubi czekać, w pierwszej kolejności będziemy mieli okazję zobaczyć się na VIDEO (Skype, Zoom lub inne).

Ogłoszenie archiwalne