Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

Linetech S.A.

Jasionka 942

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie i nadawanie przesyłek pocztowych, korespondencji e-mail i przesyłek kurierskich

  • Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów

  • Organizacja podróży służbowych – rezerwacja biletów oraz zakwaterowań

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu

  • Obsługa spotkań wewnętrznych

  • Wsparcie dla Administratora Hangaru

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dokładność, rzetelność i komunikatywność

  • Zaangażowanie i proaktywna postawa

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy