Specjalista ds. administracyjnych - kadrowo-księgowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-11-19
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-12-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja reklamowa Brandbay.pl Sp. z o.o.

    Brandbay.pl to agencja reklamowa posiadająca oddziały w Krakowie i Warszawie. Specjalizujemy się w marketingu internetowym. Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach (m.in. WWW, Facebook, Google - SEO, SEM - Adwords). Oferujemy usługi w zakresie stworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych, których celem jest poprawienie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

    Od kilku lat dynamicznie się rozwijamy stale powiększając nasz zespół liczący obecnie dwadzieścia osób, specjalistów w dziedzinie social mediów, grafiki, pozycjonowania, adwords.

    Miejsce pracy: Kraków

    Aktualnie poszukujemy specjalistki/-y ds administracji, która/y wesprze nasz zespół w prowadzeniu spraw kadrowych, księgowych i administracyjnych.

    Zakres obowiązków:

    • Wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz korygujących
    • Nadzór nad dokumentami kosztowymi
    • Kontakt z Klientem (telefon, e-mail) w obszarze obsługi płatności
    • Współpraca z biurem rachunkowym
    • Podstawowa obsługa kadrowa firmy (przygotowanie umów, prowadzenie teczek osobowych, nadzór nad aktualnością badań lekarskich i bhp, grafik)
    • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
    • Prowadzenie innych spraw administracyjno-kadrowych

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość zagadnień i przepisów rachunkowych
    • Podstawowa znajomość zagadnień i przepisów kadrowo-płacowych
    • Wysoka komunikatywność, kultura osobista
    • Zdolności organizacyjne
    • Dbałość o jakość i terminowość

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Przyjazną atmosferę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do wniesionego zaangażowania w rozwój firmy
    • Pracę z nowymi technologiami
    • Możliwość własnego rozwoju i poznawania nowych ludzi

    Pracujemy wspólnie w przyjacielskiej atmosferze, tak aby każdy tutaj dobrze się czuł i był z nami jak najdłużej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.