Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracyjnych

Media Saturn Holding PolskaO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Media Saturn Holding Polska

Poznańska 121/131

Kalisz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w firmie
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wprowadzanie do systemu danych z dokumentów księgowych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dostawach oraz zwrotów do dostawców, księgowanie faktur korygujących

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dokładność, skrupulatność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji

1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Działamy już ponad 20 lat, pracując blisko w stu lokalizacjach otoczeni tysiącami gadżetów i sprzętów. Są tacy, którzy traktują nas, jako przewodników po świecie technologii - oto nasza misja i cel do którego dążymy.

Czego się nauczysz?

  • Poznasz specyfikę pracy w jednej z największych firm z branży retail
  • Pracy z dokumentacją księgową

Specjalista ds. Administracyjnych, Poznańska 121/131, Kalisz