Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

JGA DORADZTWO PODATKOWE SP. Z O.O.

  • Kilińskiego 30, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kilińskiego 30

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących oraz wychodzących;

  • obsługa spotkań w siedzibie Spółki;

  • prowadzenie kalendarza spotkań;

  • prowadzenie terminarza spraw i bieżące informowanie doradców i pracowników o terminach ich załatwienia (terminy rozpraw, spotkań itp.)

  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura;

  • wystawianie dokumentów księgowych, w szczególności faktur, not księgowych i refaktur oraz ich wysyłanie do klientów

  • wykonywanie innych obowiązków zleconych przez pracowników merytorycznych Kancelarii.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych;

  • wysoka kultura osobista;

  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

• na rynku funkcjonujemy jako JGA Doradztwo Podatkowe;

• jesteśmy firmą doradczą, specjalizującą się w doradztwie podatkowym i strategicznym;

• razem z kancelarią JGA tworzymy wspólnie jedną organizację JGA Doradztwo Prawne i Podatkowe z siedzibą w Katowicach;

• jesteśmy zespołem ponad 80 profesjonalistek i profesjonalistów;

• codziennie wspieramy naszych Klientów w obszarze prawa, podatków, księgowości, kadr, zarządzania majątkiem i planowania inwestycji.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.