Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentów firmowych spółki

  • Dbanie o właściwy obieg i ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Rejestracja i obieg faktur oraz umów

  • Wystawianie faktur sprzedaży w programie księgowym

  • Sporządzanie ofert, zapytań ofertowych

  • Obsługa poczty elektronicznej i centrali telefonicznej oraz elektronicznego obiegu faktur

  • Obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych,

  • Organizacja spotkań, zarządzanie salami spotkań,

  • Obsługa spotkań służbowych

  • Obsługa urządzeń biurowych oraz dbanie o właściwe zaopatrzenie biura

  • Współpraca ze wszystkimi firmami i działami wewnątrz spółki

  • Inne prace zlecane przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znasz język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym – będzie weryfikacja

  • Znajomość Symfonii (fakturowanie) oraz podstaw księgowości,

  • Bardzo dobrze poruszasz się w środowisku MS Office

  • Posiadasz umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą

  • Jesteś doskonale zorganizowana/ny, systematyczna/ny i zdyscyplinowana/ny, działasz w sposób elastyczny i samodzielny

  • Umiejętność stosowania priorytetów zadań w pracy

  • Potrafisz pracować zespołowo

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju oraz nabycia nowych umiejętności

  • Przyjazne środowisko pracy opierające się na szacunku wobec pracownika

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • Karta Benefit

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.

FM Solutions spółka z ograniczona odpowiedzialnością działa w zakresie technicznej obsługi nieruchomości. Wyznacza w tej dziedzinie najwyższe standardy poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych. Oferowane usługi maja charakter kompleksowy: firma projektuje, wykonuje i serwisuje instalacje budowlane, kompleksowo realizuje instalacje klimatyzacji, wentylacji, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, niskoprądowe, elektroinstalacyjne, automatyki budynkowej i telewizji przemysłowej oraz usługi utrzymania czystości. Ważna dla firmy jest praca zespołowa, a osoby w niej zatrudnione chętnie dzielą się wiedzą ze współpracownikami. Kładziemy nacisk na wzajemny szacunek oraz otwarta wymianę poglądów.

Przewiń do profilu firmy