Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych

PlacewiseO firmie

  • Długa 72
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Placewise

Długa 72

Kraków

Placewise (wcześniej Boostcom Poland) - jesteśmy polskim działem technologicznym norweskiej firmy - rozwijamy platformę SaaS stworzoną głównie z myślą o centrach handlowych. W jej skład wchodzą:

  • Aplikacje mobilne (ponad 1 000 000 użytkowników)
  • Kampanie SMS, Email, Push, Digital Advertising - ponad milion wysłanych wiadomości dziennie
  • Zarządzanie klubami lojalnościowymi
  • Obsługa użytkowników - rejestracja, kupony zniżkowe, click & collect
  • Integracje z systemami klientów (REST API)
  • Analityka biznesowa
  • Platforma zarządzania i przetwarzania danych użytkowników wykorzystywana do segmentacji grupy docelowej w kampaniach marketingowych

Jest nas ~30 w Polsce, ~140 na całym świecie. Pracujemy w biurze przy ul. Długiej w Krakowie, w trzech mniejszych zespołach odpowiadających za moduły platformy Mall Performance Cloud.

Poszukujemy Specjalisty ds. Administracyjnych, który przejąłby obowiązki związane zarówno z nadzorowaniem samego biura, jak i codziennymi zadaniami z zakresu księgowości firmy oraz spraw kadrowych pracowników.

OBOWIĄZKI:

  • porządkowanie dokumentacji
  • współpraca z zewnętrzną firmą obsługującą dział kadr, płac, księgowości
  • kontakt z instytucjami i urzędami
  • zaopatrzenie biura
  • organizacja integracji oraz wyjść firmowych
  • zakup sprzętu biurowego
  • dbanie o płynny obieg poczty wychodzącej i przychodzącej
  • organizacja podróży służbowych
  • prowadzenie archiwum firmy

WYMAGANIA:

  • Język Angielski min. C1
  • Ukończone studia z zakresu:
    • zarządzania
    • administracji
    • ekonomii
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność
  • interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet sportowy Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
  • Nowoczesne biuro w centrum Krakowa (ul. Długa)
  • Brak dress code
  • Darmową kawę, przekąski, napoje, owoce
  • Parking rowerowy
  • Prysznic

Ogłoszenie archiwalne